-13%

Підвісний дизайнерський світильник патрон E27 (400), білий
4 491 ₴
3 907,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006721
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс декоративний 909XL3582 (400) WH
Колір: білий
Висота (макс.): 1100мм
Довжина кабеля: 800мм
Плафон: 400x320мм
Глибина плафона: 220мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: білий
Висота (макс.): 1100мм
Довжина кабеля: 800мм
Плафон: 400x320мм
Глибина плафона: 220мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1100 мм |
| Глибина плафона | 220 мм |
| Довжина кабелю | 800 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Плафон | 400x320 мм |
| Стельове кріплення | круг 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 907,17 ₴


