-13%

Підвісний дизайнерський світильник патрон E27 (350), чорний
4 573 ₴
3 978,51 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006747
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс декоративний 909XL3573 (350) BK
Колір: чорний
Висота (макс.): 1280мм
Довжина кабеля: 800мм
Плафон: 350х480мм
Глибина плафона: 390мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: чорний
Висота (макс.): 1280мм
Довжина кабеля: 800мм
Плафон: 350х480мм
Глибина плафона: 390мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1280 мм |
| Глибина плафона | 390мм |
| Довжина кабелю | 800 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Плафон | 350х480мм |
| Стельове кріплення | круг 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978,51 ₴


