-13%

Світильник декоративний патрон E27 (600), червоний
4 899 ₴
4 262,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006778
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник декоративний 909XL3562 (600) WINE RED
Колір: червоний
Довжина: 600мм
Ширина: 430мм
Висота: 310мм
Глибина плафона: 160мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: червоний
Довжина: 600мм
Ширина: 430мм
Висота: 310мм
Глибина плафона: 160мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310мм |
| Глибина плафона | 160мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Стельове кріплення | , круг 120 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262,13 ₴


