-13%

Стельовий дизайнерський світильник патрон E27 (400), бежевий
3 266 ₴
2 841,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006791
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник декоративний 909XL3562 (400) BEIGE
Колір: бежевий
Довжина: 400мм
Ширина: 300мм
Висота: 210мм
Глибина плафона: 90мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: бежевий
Довжина: 400мм
Ширина: 300мм
Висота: 210мм
Глибина плафона: 90мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Глибина плафона | 90 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Стельове кріплення | , круг 120 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 841,42 ₴


