-13%

Підвісний дизайнерський світильник патрон E27 (800), сірий
10 615 ₴
9 235,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006794
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс декоративний 909XL3561 (800) GREY
Колір: сірий
Висота (макс.): 1200мм
Довжина кабеля: 750мм
Плафон: 800х650х450мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: сірий
Висота (макс.): 1200мм
Довжина кабеля: 750мм
Плафон: 800х650х450мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Довжина кабелю | 750 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Плафон | 800х650х450 мм |
| Стельове кріплення | , круг 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 235,05 ₴


