Підвіс декоративний 909XL3560 (300) WH
Колір: білий
Висота (макс.): 1000мм
Довжина кабеля: 850мм
Плафон: 300x240х160мм
Глибина плафона: 70мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: білий
Висота (макс.): 1000мм
Довжина кабеля: 850мм
Плафон: 300x240х160мм
Глибина плафона: 70мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1000 мм |
| Глибина плафона | 70 мм |
| Довжина кабелю | 850 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Плафон | 300x240х160 мм |
| Стельове кріплення | круг 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796 ₴



